ID e ofertes C3096
Oferta ka 838 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Fabia ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose nderrohet Skoda Fabia viti i prodhimit 2001, motor 1.9 TDI me DI te kuqe, me kondicioner, me xhama pasqyra elektrike, me mbyllje qendrore, antifurt, me dokumenta te paguara deri ne korrik 2015, 6 muaj qe ka ardhur nga jashte, ngjyra gri metalixato. Ne gjendje super perfekte motorike xhenerike. E nderroj me benz C class ose E class viti 2000 e lart kundrejt vleres se makines time, qofte dhe me timon anglez nuk prish pune. Kontaktoni me Nr 0665609066

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin