ID e ofertes C31674
Oferta ka 1178 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Fabia ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Skoda Fabia Viti : 2008 1.2 benzine / teper ekonomike Kamio Manuale Klima Bizona Dixhitale 108.000km origjinale me liber sherbimesh Xhama te erret origjinal fabrike Disqe Alumini 4 Goma te reja vene para 5500km Xhama elektrik Pasqyra Elektrike Drita Mjegulle Servis vaj filtra i sapo bere. Siguracion + taksa deri ne 04/2016 Ka pasur vetem 1 perdorues qe kur eshte blere ne 2009 dhe eshte shum e mirembajtur.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin