ID e ofertes C2775
Oferta ka 782 shikime
$2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Seat Ibiza Vario 1.9 SDI Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2001 Letra te gjitha te paguara Targa AA kondicioner cd player ABS SRS ESP kompjuter bordi xhama pasqyra elektrike goma 80%..Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi---2000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin