ID e ofertes C26361
Oferta ka 987 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Vishnje
Kilometrazhi:
75 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Seat Ibiza 1.4, 4 Porta, me te gjitha Opsionet + Pilot Automatik Blere tek Porche Albania ne Maj 2011 dhe eshte perdorur nga e hena ne te premte Tirane-Durres-Tirane. (Non Smoker)Te gjitha sherbimet jane kryer sipas kalendarit prane Koncensionarit. (Liber Servisesh) Sapo i jane vene 4 Goma te reja dhe gjendja eshte si e re. Konsumi....: 4.5 Litra/100 km Taksat.......: 2,000 Leke/Vit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin