ID e ofertes C64849
Oferta ka 1102 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Ibiza , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Gjendje shume te mire,motorri 1.4 nafte shume ekonomik 4 liter/ 100 km,pjese xhenerike ok,klima tronic,xhama dhe pasqyra elektrike me palosje,salloni i paster,airbag,timon hidraulik,abs,goma shume te mira,dogana e paguar. Cmimi:2800 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin