ID e ofertes C59688
Oferta ka 1129 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Cordoba , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

makina eshte ne gjendje super te nire me taksa dhe siguracjon te paguar mundesi ndrrimi viber watsap 0699324799

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin