ID e ofertes C14939
Oferta ka 1437 shikime
€5,299
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Seat Altea , Portobagazh
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
113 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Seat Altea XL 1.6 benzine • Timon Elektrik • Timon lekure me komanda • ABS Sistem frenimi anti block • EBD Shperndarje elektronike e frenave • Kompiuter Bordi • Dopio airbag perpara • Dopio Airbag anesore • ISOFIX • Mbeshtetje krahu perpara dhe mbrapa • Klimatrinic • Drita mjegulle • Sesnore parkimi • Sensore shiu • Radio Cd Mp3 • Imobilizer • Mbyllje qendrore me pult • Gome rezerve • 4 xhama eletrik • Pasqyra elektrike • Ngjyre metalike • Disqe alumini

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin