ID e ofertes C62804
Oferta ka 1134 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Vel Satis , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Renault Vel Satis 2.2 automat nafte 2005, gjendje sh te mire, te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe letrat e paguara deri 2017. Shitet 3200 euro, ose nderrohet me makine automat me vlere 4000 euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin