ID e ofertes C64390
Oferta ka 1719 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Twingo , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Renault Twingo 1.2i 16V, viti 2001, kondicioner, xhama pasqyra elektrike, radio cd, AIRBAG, ABS, goma 80%, sherbimet te gjitha te kryera.makin perfekte ardhur ne dt.06.2015 nga Firenze Itali. targuar per arsye personale dhe shitja e saj behet me fatur tvsh. cmimi1900euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin