ID e ofertes C3883
Oferta ka 1015 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Portobagazh
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE , SI NGA ANA XHENERIKE ASHTU EDHE NGA ANA MOTORRIKE. ESHTE 1.9 DCI . ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE PAGUARA DERI NE DHJETOR 2015. ESHTE TARGUAR PER HERE TE PARE NE DHJETOR 2014. ESHTE SHUME KOMODE DHE EKONOMIKE. ÇMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. Telefon: 0696084317

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin