ID e ofertes C98082
Oferta ka 1111 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Suzuki Swift Sport 1.6 SHES RENAULT SCENIC VITI 2007 MOTOR 1,5 NAFTE KAMBIO ME 6+1 MARSHE. FULL OPTION: TAVAN XHAMI , SENSOR PARKIMI, SEDILE LEKUR + COPA NGJYRE BEZHE, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, KLIMA, DISQE ALUMINI ETJ.ME DOGANE DHE TARGA TE SAPO PAGUARA Tel. : 0683944449 Cel. : 0683944449 CMIMI 4300 EURO I DISKUTUSHEM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin