ID e ofertes C96489
Oferta ka 827 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
15 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje super e mirembajtur si nga brenda dhe jasht e targuar para 2 muaj me letra deri ne 2017.Abs srs klima full ne llojin e vet dhe cdo gje ok fuksionale .e ardhur nga italia 1.9 diezel perde orgjinale.fotot flasin vete. Flm 3400 €

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin