ID e ofertes C81828
Oferta ka 711 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Hibride
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
85 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES RENAULT SCENIC MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJAN GAZI NGA ME TE MIRAT TE MARKES BRC ME 85000KM ORIGJINALE TE DOKUMENTUARA. LETRAT DHE TARGA TE SAPO PRERA NE DATE 08/08/2016. FULL OPTION ; KLIMA.SENSOR PARKIMI.PILOT AUTOMATIK.SENSOR DRITASH DHE SHIU.SEDILE LEKUR DHE COPE NGJYRE BEZHE.PERDE ANESORE ORIGJINALE ETJ. CMIMI 4500EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë