ID e ofertes C59019
Oferta ka 949 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Rrenault Scenic viti 2004 me letra te paguar deri ne nentor, 1.9 dci naft pilot automatik klima timon hidraulik kamio 6 marshe disqe alumini 80% goma hapje mbyllje qendrore ndezje me buton pa celes makina ka nevoj per ti nderruar tavanin dhe dy suporte amortizatoresh para. Shitet per arsye familjare cmimi 2700€ pak i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin