ID e ofertes C33736
Oferta ka 575 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
169 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

1.9 nafte , ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike , e sapo ardhur ne shqiperi ,, e gatshme per cdo prove

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin