ID e ofertes C31389
Oferta ka 976 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Scenic ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

hitet-RENO SCENIC 1.9 DCI-naft viti 03-04-ardhur nga gjermania,e targuar,xhama elektrik,radio cd,kondicioner-klima,hapje dyersh me pult dhe kart,ndezje me buton(start),gomat e reja-me disqe,etj.gjendje shum e mir.te gjitha sherbimet ebera.cmimi-2700€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin