ID e ofertes C1227
Oferta ka 1091 shikime
€2,199 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Megane ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES RENAULT MEGANE VITI 2002 1.9 NAFT ME DOGAN DHE TAKSA TE PRERA SERVISET E BERA RRIPI I MOTORRIT I NDRRUAR ME 168000 KM... CMIMI I DISKUTUESHEM.... Tel. : 0662063548

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin