ID e ofertes C93737
Oferta ka 1076 shikime
€3,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Megane ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
10 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes renault megane 1.9 dci nafte e gatshme per cdo lloj prove makina eshte e re me pak km 170.000 abs klime goma te reja etj etj. e pajisur me dokumentat e sapo bera deri ne vitin tjeter ne mars te 2017 nderrohet dhe me makine tjeter skoda,passat, audi etjj. cmimi:3300 euro i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0694078557
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin