ID e ofertes C62919
Oferta ka 1269 shikime
€1,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Megane , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet renault megane coupe 1.6 benzin 16.v eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dekumenta te paguara deri ne janar 2017 ....

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin