ID e ofertes C30237
Oferta ka 991 shikime
€13,517 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Megane , Veturë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

·Sistem frenimi ABS Ajer I kondicionuar ·Airbag për shoferin dhe pasagjerin ·Airbag anësorë Kufizues elastik force per rripat e sigurimit ·Pilot automatik dhe limitues shpejtesie ·Pasqyra elektrike me ngjyrën e karocerisë ·Mbyllje e dyerve të pasme me siguresë ·Sedilje e pasme e palosëshme 1/3-2/3 ·Drite në hapësirën e bagazhit Mbeshtetese krahu para dhe mbrapa Mbyllje qendrore me pult · ·Disqe alumini 16" ·Xhamat me komandim elektrik Drita Mjegulle ·Mbështetëse koke të rregullueshme në lartësi ·Sedilja e shoferit & pasagjerit e regullueshme në lartësi ·Sinjal paralajmërues për mos vënien e rripit të sigurimit Ndezja me karte Renault

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin