ID e ofertes C94160
Oferta ka 1587 shikime
€2,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Laguna ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
170 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me dokumenta deri ne shkurt te 2017.E gatshme per cdo dhoj prove nga ana juaj ,mundesi nderrimi dhe me makine tjeter (-+diferenca e cmimit me marveshje).Cmimi i diskutueshem.nr tel 0673421488 Te gjitha sherbimet e bera e mbajtur ne menyre perfekte Ergys: Fshini, ndryshoni ose ripërtërin

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0673421488
Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin