ID e ofertes C965
Oferta ka 1423 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Laguna , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
12 259 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i kombinuar i karburantit: 6.9 litra. Karta "RENAULT " (Ndezje me karte,Start stop ), mbyllje automatike e dyerve në ecje, klimatronik me dy zona komandimi, marmita te kromuara, frena dore elektrike. Automjeti eshte i blere ne koncesionar te Renault dhe shoqerohet se bashku me librin e sherbimeve te gjitha te vulosura ne koncesionar te autorizuar te Renault. Eshte me dogane te paguar dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, disqe alumini, ebd, esp, immobiliezer, limitues shpejtësie, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, perde, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, xhama elektrikë