ID e ofertes C70530
Oferta ka 583 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Laguna , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION Shitet Renault Laguna 1.9 Dci Nafte viti 2001. me 182.000 km.Makine shume ekonomike dhe me sherbime te bera.Letra te pagura. E gatshme ne cdo prove SR-TR. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI (makine e dyte). Kontakt 0692615305

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Saranda

Informacion mbi mjetin