ID e ofertes C33456
Oferta ka 747 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Laguna ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet renaul laguna 1.9 dci nafte vite prodhim 2003. makina eshte ardhur nga italia eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike,ngjyre perl e bardhe,disqe 17 'goma 85 % , klima automatike dixhitale 2 zona,xhama elektrik,8 aiberg,abs,,pasqyra me mbyllje automatike,kompiuter bordi,radio-cd me komanda ne timon,mbyllje automatike te dyerve gjat levizjes,sendilje.gjysem lekur.ndezje me buton start-stop,ka 2 celsa,6+1 marshe ,170000 km ORIGJINALE, makina eshte shume ekonomike dhe komode,me dogan te prer e pa perdorur ne shqiperi . cmimi 2600 euro cel 0695348194.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin