ID e ofertes C27758
Oferta ka 762 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Laguna ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet renaul laguna 1.9 dci nafte viti i prodhimit 2003.ngjyre gri metalizato. me portobagazh,ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike,xhama elektrik,8 aiberg,abs,disqe alumini,6+1 marshe ndezje me buton start-stop,ka 2 pulte +2 celsa ,me klima. makina eshte shume ekonomike dhe komode,e sapo ardhur nga gjermania.me dogan te prere per nje vit.taksa siguracion koalidim (deri ne gusht 2016) e pa perdorur ne shqiperi . cmimi 3000 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin