ID e ofertes C71074
Oferta ka 543 shikime
€1,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Kangoo , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E verdhë
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose nderrohet Renault kangoo 1.9 diesel viti 2001 letrat i ka te paguara makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike sapo jan bere sherbimet si vaj filtra motorri,ferrotat para dhe mbrapa si dhe te gjitha gominat .makina eshte shum ekonomike harxhon 4- 4.5 L/100 Km Shitet 1500 euro Autoal Nr:0693395627

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin