ID e ofertes C40231
Oferta ka 2500 shikime
€13,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Grand Scenic , Portobagazh
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Vishnje
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
42 590 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

• Sistem frenimi ABS +BAS • Sistem stabiliteti ESP + EBD • Airbag për shoferin dhe pasagjerin • Airbag Curtain • Airbag pasagjeri I caktivizueshem • Fenerë mjegulle • Xhamat me komandim elektrik • Pasqyra me palosje elektrike • Drita LED perpara • Timon lëkure i rregullueshëm • Karte ''RENAULT'' keyless • Sistem ECO (ul konsumin deri 20%) • Pilot automatik • Visio system • Klima digitale bi-zonale • Xhama te erret mbrapa • Tavan panoramik • Parakolpi dhe prapakolpi ne ngjyren e karrocerise • Rripa sigurimi me limitues force • Sistem ISOFIX • Mbyllje automatike e dyerve në lëvizje • Immobilizer • Timon elektrik • Tregues i temperaturës së jashtëme • Radio CD MP3 Bose Energy Efficient Series • Kompjuter bordi • Sedilja shoferit & pasagjerit e regullueshme në lartësi • Boje metalike • Media navy • Lidhje me internetin • Disqe alumini 17" ne ngjyre te zeze • Sesnore parkimi para & mbrapa • Kamera parkimi mbrapa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin