ID e ofertes C1158
Oferta ka 952 shikime
€3,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Grand Modus , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Përshkrim i sendit SHES RENAULT MODUS VITI 2004 MOTOR 1.5NAFTE FULL OPTION; KLIMA , SENSOR PARKIMI, SENSOR DRITASH DHE SHIU, KOMPJUTER BORDI, MBYLLJE ME PULT, SENSOR DRITASH KUR KTHEHEN GOMAT ETJ . ME DOGANE DHE TARGA TE SAPO PAGUARA SHUME EKONOMIKE HARXHON NE TIRANE 6L/100KM DHE JASHT TIRANE 4L/100KM NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMESH TE GJITHA KE RENOJA NE ZVICER Cel: 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, esp, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, pasqyra elektrike, radio/cd, sediljet pas të palosshme