ID e ofertes C107504
Oferta ka 2361 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Grand Modus ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
121 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: blu e hapurKamjo......: manualFtohja.....: KondicionerFuqia KW..: 74KM.........: 121000 Shes Renault Modus 1.5 diesel. Viti 11.2005. Kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje isofix komode, bord kompjuter, 4 goma te reja. Makina eshte e sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte. 2500 euro.Cel. : 0682012320

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682012320
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin