ID e ofertes C103134
Oferta ka 994 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Espace ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
118 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

--Renault Espace 2.2 dCi Privilege --MAKİNA Sİ İRİ (SHUME PASTER) --Viti Fundi 2004 --Ngjyra : Blu e Errët --Një vit e gjysmë më parë ka erdha makina --Me servis te rregullt... --Dokumenta te paguar deri ne janar 2017 --Sapo ardhur nga ITALI --KONDICIONER,XHAMA ELEKTRIK, KASETOFON-CD(Remote Control DHE Bluetooth), AIRBAG, ... --Gjendje perfekte si İRİ orjınle ana motorrike dhe xhenerike…Cel. : 0699425053

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin