ID e ofertes C7220
Oferta ka 805 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
148 050 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 148050 Me dogan. Motorin e kamio e jap me garanci. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte e re. Goma te reja. Xhamat elektrike. Sistemi ASR. Kilometrat i ka te veta dhe mund ta kontrolloni ku te duash. Komandohet tek timoni gazi dhe radio. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699314433

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin