ID e ofertes C66763
Oferta ka 824 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

EKONOMIKE DHE PRAKTIKE NE QYTET Motor 1.5 diessel 6+1 marsha50 litra nafte =1300 kilometra ...shume ekonomikedogane e paguar 800 euro ne baze te referencesClime, ABS, Panoramike me hapje, TIMON ELEKTRIK, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON.... XHAMA 4 ELEK, HAPJE QENDRORE ME PULT, PASQYRA ELEKT, ETC okazionRENAULT CLIO 3....1.5 DIESSEL4mije leke te vjetra taksat vjetore

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin