ID e ofertes C62134
Oferta ka 1440 shikime
€1,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Renault Clio, motorr 1.9 Nafte me pompe dhe injektor mekanik ,goma te reja ,kondicioner ,air bag ,mbyllje me pult ,3 celsa ,makina sapo ka ardhur eshte me dogane te paguar ka patur vetem 1 pronar dhe ka 128000 kilometra . Eshte e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike . Cmimi 1700 euro i diskutueshem 0697347797

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin