ID e ofertes C35811
Oferta ka 913 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Renault Clio III ( 3 ) , motor 1.5 dci nafte , 70 kW ( kuaj fuqi ) Viti prodhimit 18/10/2006 5 Vendshe, 4 porta, me Kondicioner, disqe alumini, radio CD, xhama elektrike, Makina ndodhet ne Elbasan e sapo ardhur nga Franca, me dogane te paguar Ne gjendje sh te mire teknike jeni te ftuar ta vizitoni dhe ta kontrolloni vetem ose Me ndonje mekanik..Cmimi eshte 3900€ Per Me Shum Info. 069 76 72 636, ju lutem tme telefononi mbas ores 14h00..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin