ID e ofertes C968
Oferta ka 1265 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2010
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
36 534 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

RENAULT CLIO III. Konsumi i kombinuar i karburantit: 5.9 litra. Mbyllje automatike e dyerve në ecje. Automjeti eshte i blere ne koncesionar te Renault dhe shoqerohet se bashku me librin e sherbimeve te gjitha te vulosura ne koncesionar te autorizuar te Renault. Eshte me dogane te paguar dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

airbag anësore, ebd, immobiliezer, klimatizator, pasqyra elektrike, sensorë shiu, timon elektrik, xhama elektrikë