ID e ofertes C30278
Oferta ka 972 shikime
€12,815 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Renault Clio , Veturë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
4 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OPSIONET KRYESORE • Sistem frenimi ABS + ESP • Kompjuter bordi • Airbag për shoferin dhe pasagjerin • Radio CD MP3 4x 20 W me komanda në timon • Airbag pasagjeri I caktivizueshem • Media NAVY (ekran 7 inc) • Sedilja e shoferit e regullueshme në lartësi • Harte per europen • Drita LED perpara • Karte ''RENAULT'' • Disqe celiku 15" + kupa dekorative • Gomë rezervë me dimensione normale • Xhamat e pare me komandim elektrik • Pasqyra elektrike me ngjyrën e karocerisë • Immobilizer • Parakolpi dhe prapakolpi ne ngjyren e karrocerise • Rripa sigurimi me limitues force • Sistem ISOFIX • Boje metalike • Mbyllje automatike e dyerve në lëvizje • Timon i rregullueshëm ne lartesi • Timon elektrik • Kondicioner

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin