ID e ofertes C3654
Oferta ka 1383 shikime
€27,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Cayenne , Fuoristradë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
4200 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esht ne gjendje shum te mir dhe eshte e gatshme per cdo prov Cmimi i diskutushem.......ose nderrohet me shtepi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin