ID e ofertes C4999
Oferta ka 2384 shikime
€34,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Cayenne ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
92 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Porsche Cayenne Turbo (957)4.8 v8 i 2008 (modeli me i shtrenjte i Cayennit (rreth 150 mij euro me 0km)) me te gjitha opsjonet e mundshme plus personalizime per performanc maksimale. Makina ka 94.000 km origjinale te verifikueshme tek Porsche Albania ose tek cdo servis /mekanik i preferuar i juaji . Eshte full optional:-goma ne 90% te jetes te blera mbi 2000 euro - Sedilje ortopedike me ngrohje - tavan panoramik me 8 modalitete hapje -tapiceri e paster lekure dhe tavan kashmiri - klima me 4 zona ( cdo pasagjer mund te personalizoje klimen sipas deshires) - 8 airbag - sensor parkimi -paketa chrome outside per te mbrojtur makinen - kambio automatike tiptronic + nderrimin e marsheve tek timoni ( kambio F1) -Privacy (Perdet origjinale tek xhamat e pasem ) -aksesoret per nderrimin e gomes ne bagazh dhe shume opsione te tjera te serise -Jastike ajri me 4 modalitete ngritje dhe balancim peshe -ABS dhe frena 380mmMakina eshte e modifikuar ne servise te specializuar (Bosch Porsche service poshte ures per ne rinas ) per te arritur performancen maksimale dhe tashme gjeneron 650 HP dhe 950Nm qe eshte maximumi qe ky model mund te gjeneroje pa nderhyr ne motorr dhe turbo.Nuk ka komente per performancen ,eshte shume e terbuar si makine .0-100km/h 4.5s 0-200 15s .Zhurma qe ben eshte fiksuese fare duke nisur nga marmidat dhe nga filtrimi i ajrit dhe clirimi i tij nga intake dhe blow offet Tek lista e gjate e Extra-ve po permend:-fabspeed downpipes (2000 euro) -fabspeed secondary cat (550euro) -custom xpipe (500 euro) -fabspeed coldair intake (500 euro) -ipd plenum (750 euro) -valvulat e intercolerave (300 euro) -ecu custom remap (1000 euro) - vetullat e dritave techart (300 euro) -spesore eibach 15mm para dhe 25 mm mbrapa (360euro) e shum extra te tjera .Makina eshte mbajtur me nje kujdes dhe i jane kryer te gjitha sherbimet ne kohe te cilat jane te homologuara te libri I sherbimeve dhe shoqerohen me faturat perkatese . Ka cdo servis te mundshem te kryer:-3 pompat e nderruara (2300 euro) tek 75000km -valvul transmisioni dhe vaj kamjo (1750euro) 90mij km -bosh tranmsioni te nderruar(1000 euro) 80mij km -gomina-shpatulla (850 euro)92mij km -bobina-kandela-injektore (1000euro)90mij km Domethene cdo gje qe perfshin 100 mij km eshte nderruar . Me pak fjale makina ka nje ecje perfekte dhe nuk duhet ti beni servis me deri ne 200 mij km. Cdo servis ka faturen perkatese.Cmimi 34.000 Euro i diskutueshem Kontakt: 0674222104

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin