ID e ofertes C94386
Oferta ka 2323 shikime
€15,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Porsche Carrera GT ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
15 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makin eshte ne gjendje shum te mire motorrike si dhe xhenerike nuk ka nevoj per as nje lloj gjeje . Sallon bezh , baxha , goma te sa po vene , si dhe pasqyra e frenave , as nje lloj gerrvishje . Makina ka ardhur na GREQIA si dhe inpianti esht vendosur ne greqi . Pranoj nderrim kontaktoni ne viper , wat's up flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin