ID e ofertes C59763
Oferta ka 1357 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Pontiac Firebird , Sportive
Prodhimi:
1995
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
3
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti : 94-95 3.4 benzine+gaz Ngjyra: e zeze Shiten per pjes ose komplet Pjeset e kembimit jane ne gjendje te mire Jane 2 makina te njellojta , 1 shum e rregullt , gjysme kabriole shitet komplet kamjo manuale ,e dyta shitet me shum per pjes por eshte e rregullt gjithashtu , kamjo automatike Kush eshte i intersuar te kontaktojn ne numrin e telefonit per cmimet te cilat jane te arsyeshme Makina qe ndodhet ne foto eshte e rrugullta dhe e pa perduror asnje dit ne shqiperi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin