ID e ofertes C28440
Oferta ka 1911 shikime
€5,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 607 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
167 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Peugeot 607 FULL OPSION Data e prodhimit 13.12.2005 , ngjyre e zeze , Kambio automatike , Motor 2.7 Nafte , Navigator I madh , Sensore parkimi , Tavan me hapje , disqe alumini , tapiceri lekure ngjyre bezhe , sedilje me ngrohje , pasqyra elektrike si dhe shume opsione te tjera. Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana xhenerike , motorrike dhe ajo estetike. Makina shitet me dogane te paguar , targa Shqipetare, taksa dhe siguracion te perfshire per 1 vit. Fotot ne njoftim jane te makines aktuale. Cmimi 5300 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin