ID e ofertes C109575
Oferta ka 1491 shikime
€2,880
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 607 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion!!!! Automatike Peugeot 607 Automatike 2.2 nafte, Viti 2001, Me dogane, E sapoardhur nga italia. Ne gjendje perfekte dhe shume e mbajtur mire. SUPER KOMODITET Çmimi 2880€ 0662162604 0692066552 viber watsap

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662162604
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin