ID e ofertes C3781
Oferta ka 512 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 , Portobagazh
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Motorr ekonomik 1.4 HDI (diesel) Dokumenta te paguara deri ne janar 2016 Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me sherbime te kryera rregullisht 2 komplete gomash (verore dhe dimerore) Telefon: 0685268538

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin