ID e ofertes C94254
Oferta ka 1366 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
130 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Peugot 307 1.6 benzine viti 2003.Makina eshte e mbajtur shume mire, ne gjendje shume te mire si nga karroceria dhe nga tapiceria. Nuk ka asnje te gervishur, e mbajtur gjithmone ne parking.Motorr shume ekonomik.Disqe alumini dhe goma te reja 80%.Komanda tek timoni. Kasetofon Peugeot origjinal!Targa shqiptare me taksa e siguracion te paguar.Te gatshëm per cdo lloj prove nga ana juaj.Mundesi nderrimi me makine 2-3 vjet me te re + diferencë nga ana ime.0672001506

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin