ID e ofertes C29056
Oferta ka 870 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 307 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
70 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte me dokumenta të rregullta, të paguara deri me 2016. Makina esht ne gjendje shume te mire motorike dhe fizike.Tel. : 0696919286

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin