ID e ofertes C9878
Oferta ka 1195 shikime
€1,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 306 ,
Prodhimi:
1996
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: vishnje Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 156000 Makina sapo e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire, me dogan te paguar dhe gjitha dokumentat ne rregull. Tel. : 0699386470 Cel. : 0692058005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin