ID e ofertes C107066
Oferta ka 2559 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 306 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes peugeot 306 portobagazh viti 2001, nafte 2.0 HDI super ekonomike, me targa TR dhe dokumenta te paguara deri Prill 2017, e mirembajtur dhe me te gjitha sherbimet e kryera ne menyre rigoroze. Me klima, 4 Airbag, ABS, CD player, 4 xhama elektrik, disqe alumini. Vetem 1700 Euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682081394
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin