ID e ofertes C8308
Oferta ka 904 shikime
€1,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 , Veturë
Prodhimi:
2001
Kilometrazhi:
196 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet per arsye emigrimi makina ne gjendje mjaft te mir xhenerike dhe motorrike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin