ID e ofertes C38158
Oferta ka 834 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet: Peugeot 206,1.4 HDI, me portobagazh viti 2004 ,me kamio manuale,e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar,ne gjendje te mire teknike dhe xhenerike.Me A/C, ABS, 6 Airbag, xhama elektrike etj.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin