ID e ofertes C34842
Oferta ka 1075 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te mir pune ,4 dyer, motorr 1.1 benzine. Harxhon 4.5 litra per 100 kilometra , vit prodhimi 2001 Letra te prera deri ne shtator 2016 sherbimet e kryera, vaj filtra te sa po nderruara gomat te reja , ne gjendje shume te mire xhenerike , dy xhamat e par dhe pasqyrat elektrike .Shite per arsye mos perdorimi.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin